Przejdź do treści

Karty kursów

Karty kursu opisują tematykę i zagadnienia poruszane w ramach określonego kursu.

AK_III_rok _semestr_ 5_lic_gr.A_Malarstwo_P_Jargusz

AK_III_rok _semestr_ 5_lic_gr.A_Rysunek_P_Jargusz

SiE_I_rok _semestr_ II_II st_gr.A_Malarstwo_P_Jargusz

SiE_I_rok_semestr_2_lI stopienn_Malarstwo_M Wielek-M

SiE_II_rok _semestr_ 4_lic_gr A_P_Jargusz

SiE_rok_I_semestr_II_lic_gr. A_gr. B_Rzeźba_A_Agatowska

SIE-II rok_IV sem_ -Metodyka nauczania sztuki_dr. M BAtroki rok

SIE-Irok-II stop-2sem_Digital Painting_dr K. Marchlak

Wybor_AK3_Mal2_SiE2_2semestr_RzezbaDzialaniaWPrzeztrzeni_N_Kopytko

Sztuka i Edukacja – Malarstwo A 2020 2021

Wybor_AK3_SiE2_1semestr_RzeźbaDzialaniaWPrzeztrzeni_N_Kopytko

Wybor_AK3_SiE2_1semestr_Ceramika_N_Kopytko

Sztuka i Edukacja – Malarstwo B 2020 2021

SiE_I_rok_sem_1_ st-II_Pracownia_Malarstwo i rysunek_R.Oramus

SiE_I_rok_semestr_I_lI stopień_Malarstwo_M.Wielek-M

SiE_lic_IIR_3 s_Malarstwo_MałgorzataWielek-Mandrela

SiE_I_rok_sem_1_ st-II_Prac_Mal. i rys._St.Sobolewski

SiE_I_rok_sem_2_st- II_ Pracownia_ Malarstwo_R.Oramus

SiE_rok_I_semestr_I_lic_gr. A_gr. B_Rzeźba_A_Agatowska

SiE_II_rok_semestr_III_lic_gr.animacja_kultury_Warsztat_badawczy_animatora_kultury_A_B_Cyboran

SiE_II-rok_st-1_ sem-3_ Pracownia-Malarstwo_R. Oramus

SiE_II_rok_semestr_III_lic_gr.animacja_kultury_Animacja_kultury_B_Cyboran

SiE_I_rok_semestr_II_lic_Rysunek_B_Cecylia Malik (1)

SiE_III_sem-2_MalarstwoCyfrowe_K_Marchlak

SiE_I_rok_semestr_II_lic_Animacja_i_edukacja_kulturowa_B_Cyboran

SiE_I_rok_semestr_II_mgr_gr.animacja_kultury_Planowanie_i_zarządzanie_projektem_z_zakresu_animacji_kultury_B_Cyboran

SiE_ I_ rok_sem_ 2 II st_ Prac_Mal_St Sobolewski

SiE_II-rok_sem-4_ st-1_Pracownia- Malarstwo_R. Oramus

SiE_I-rok_sem-1_st-II_gr-A_Pracownia intermedialna_Murzyn

SiE-I-1sem_Zagadnienia-Ikonosfery_drA.Daca_drB.Stano

SiE-I-1sem_Struktury-Wizualne_drA.Daca

SiE_II-rok_sem-3_st-I_gr-A_Pracownia intermedialna A_Murzyn

AK_III_rok_sem-6_st-I_Pracownia-Malarstwo_R. Oramus

Historia sztuki do 1945_sem1_Wiktoria_Kozioł_Malarstwo_Sztuka_i_Edukacja

AK_III_rok_ sem-5_ st-1_Pracownia-Malarstwo_ R. Oramus

AK_III-rok_sem-5_st-I_gr-A_Pracownia intermedialna_Murzyn

AK-III_sem-5_Metodyka-Warsztatów-Twórczych (teoria i praktyka)_K_Marchlak

06_karta_kursu_2020 EA III

AK-III-5sem_Problemy-formy-i-wyoraźni-plastycznej_drA.Daca

02_karta_kursu_2020 EA II

Archiwalne:

Karty kursów 2019/2020