Przejdź do treści

Opiekun Roku/Starosta

DANE KONTAKTOWE: kierunek, rok, opiekun, starosta_2020/21

 

I rok 2020/2021

 
SiE I,_rok_I

opiekun roku: dr hab. Marek Batorski, prof. UP
mail: marek.batorski@up.krakow.pl

starosta: Agata Dzietko: agata.dzietko@student.up.krakow.pl
mail grupy: sztukaiedukacja2020@gmail.com

 

Malarstwo

opiekun roku: dr Jacek Pasieczny
mail: jacek.pasieczny@up.krakow.pl

starosta: Iga Janus:  iga.janus@student.up.krakow.pl  
mail grupy: malarze1UP2020@gmail.com

 

SiE II , rok I

opiekun roku: dr Krzysztof Marchlak, dr Agnieszka Daca
mail: krzysztof.marchlak@up.krakow.pl, agnieszka.daca@up.krakow.pl

starosta: Zlatoslava Halian: zlatoslava.halian@student.up.krakow.pl
mail grupy: Sieii.up@gmail.com

 

II rok 2019/2020

 

SiE I,_rok_II

opiekun roku: dr Ernest Ogórek
mail: ernes.ogorek@up.krakow.pl

starosta: Maciej Kozłowski; maciek.kozlowski@up.krakow.pl
mail grupy: siena2019up@gmail.com

 

Malarstwo

opiekun roku: dr Krzysztof Gil
mail: krzysztof.gil@up.krakow.pl

starosta: Weronika Klyszcz; weronika.klyszcz@student.up.krakow.pl
mail grupy: malarstwo.up2019@gmail.com

 

III rok 2018/2019


Animacja kultury, rok III

opiekun roku: dr Natalia Kopytko
mail: natalia.kopytko@up.krakow.pl

 

starosta: Jakub Odziomek; jakub.odziomek@student.up.krakow.pl
mail grupy: animacja.kultury.18@gmail.com

 

Malarstwo

opiekun roku: dr hab. Agata Agatowska, prof. UP
mail: agata.agatowska@up.krakow.pl

 

starosta: Dobrawa Cichoń; dobrawa.cichon@student.up.krakow.pl
mail grupy: mail: malarzeup1.2018@gmail.com