EDUKACJA PRZEZ SZTUKĘ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE PODSTAWOWEJ

studia podyplomowe  – 3 semestralne – NOWOŚĆ

Plan studiów – pobierz plan studiów

Ulotka – pobierz ulotkę informacyjną

Karty kursów

Dla kandydata

Dla kogo utworzyliśmy te studia?

Oferujemy studia podyplomowe, podnoszące kwalifikacje przeznaczone dla absolwentów kierunków nauczycielskich. Stworzyliśmy je głównie z myślą o nauczycielach, chcących podnieść swoje kwalifikacje i poszerzyć spektrum możliwości zawodowych. Warunkiem podjęcia studiów jest ukończenie studiów I stopnia, II stopnia lub studiów jednolitych magisterskich o specjalności nauczycielskiej  oraz pozytywny wynik postępowania kwalifikacyjnego.

Absolwenci zyskują.

Po ukończeniu studiów, absolwent otrzymuje dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć w zakresie edukacji plastycznej/ edukacji przez sztukę jako drugiego przedmiotu  na poziomie szkoły podstawowej (przedszkola) i w instytucjach pozaszkolnych.

Organizacja zajęć

Zajęcia odbywać się będą w systemie zjazdów weekendowych i prowadzone będą przez wysokiej klasy specjalistów z zakresu sztuki i edukacji. Proponujemy szeroki pakiet kursów, między innymi takich jak: specjalistyczne pracownie artystyczne, metodykę edukacji plastycznej, historię sztuki, psychologię i pedagogikę twórczości. W ten sposób nasi słuchacze mogą poszerzyć swoje kwalifikacje i jednocześnie rozwijać pasje twórcze.

Gwarantujemy, że studia to połączenie artystycznych wyzwań wraz  z potężną dawką pożytecznej wiedzy, w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie.